Ruszamy z Konkursem „Policjanci w służbie historii” - odpowiadamy na pytania!

Instytut Pamięci Narodowej oraz Komenda Główna Policji zapraszają uczniów policyjnych klas mundurowych do udziału w konkursie „Policjanci w służbie historii”. Pierwszym krokiem jest rejestracja zespołu na stronie. Nie zwlekajcie!

Instytut Pamięci Narodowej oraz Komenda Główna Policji zapraszają uczniów policyjnych klas mundurowych do udziału w konkursie „Policjanci w służbie historii”. Celem przedsięwzięcia jest zainteresowanie uczniów najnowszą historią Polski ze szczególnym uwzględnieniem historii Policji w czasach II Rzeczpospolitej i II wojny światowej oraz jej wkładu w odzyskiwanie przez Polskę niepodległości i odbudowę Państwa Polskiego.

Zadania jakie należy wykonać aby podjąć wyzwanie w konkursie znajdziecie w naszym regulaminie, a także w zakładce materiały - Poradnik jak przygotować fajny projekt? Wszelkie dodatkowe terminy bądź ich zmiany będziemy umieszczać na naszej stronie głównej.

Teraz najważniejsze jest, abyście znaleźli chwilę czasu, trochę dobrych chęci, stworzyli 2-3-osobowy zespół, zaprosili do współpracy nauczyciela - opiekuna i zarejestrowali się na stronie projektu. Musicie to zrobić do 31 marca 2017 roku.

Jeżeli będziecie mieć jakieś pytania zapraszamy do kontaktu. Zachęcamy także do zgłaszania swoich uwag.

 

Co oznacza "zarejestrowanie się na stronie projektu"?

Aby zarejestrować zespół na stronie projektu należy wejść w zakładkę rejestracja/logowanie i zgodnie z podanymi instrukcjami założyć konto na platformie. Ale to nie wszystko. Mając już konto, należy zalogować się  i wypełnić pierwszą część formularza, w której należy podać dane członków zespołu i opiekuna. 

Po założeniu konta na platformie możecie się logować na nie wielokrotnie, dopóki sami nie zdecydujecie, że zakończyliście realizację wszystkich zadań. 

 

Czy każdy zespół konkursowy musi założyć osobne konto?

Tak. Jedno konto = jeden zespół konkursowy = jedna praca konkursowa.

 

Czy liczba zespołów jest ograniczona?

Nie. Z każdej szkoły, a nawet klasy może wziąć udział w konkursie dowolna liczba zespołów uczniowskich. Oczywiście każddy zespół samodzielnie realizuje swój projekt. 

 

Czy jeden nauczyciel może być opiekunem tylko jednego zespołu?

Nie. Nauczyciel może mieć pod opieką dowolną liczbę zespołów uczniowskich. 

do góry